- autor: kucharz74, 2015-06-20 14:53
-
W NIEDZIELĘ 21 CZERWCA ROZGRYWAMY OSTATNI MECZ LIGOWY W TYM SEZONIE.
NASZYM PRZECIWNIKIEM BĘDZIE POGOŃ RUDA ŚLĄSKA.
ZBIÓRKA NA RAPIDZIE O GODZINIE 7.45.
JEDZIEMY BUSEM
MECZ O GODZINIE 9.00 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ NA ULICY CZARNOLEŚNEJ.
KADRA:
1. D. BODUSZEK, 2. M. SZCZYRBA, 3. J. MOSKAL, 4. D. JABŁOŃSKI, 5. R. CZORNIK 6. P. NOCOŃ, 7. P. KOŁODZIEJCZYK, 8. B. DUDEK, 9. M. HALICKI, 10. N. SPRUS, 11. M. BOBER, 12. K. KRÓL, 13. P. HERCIG, 14. D. KOENIG, 15. O. KUCHARSKI, 16. D. RODRIGUEZ.
- autor: kucharz74, 2015-06-13 16:51
-
POMIMO TRIUMFU W ROZGRYWKACH NA DWIE KOLEJKI PRZED KOŃCEM, ZA KTÓRY NALEŻĄ SIĘ NASZYM CHŁOPAKOM OGROMNE GRATULACJE, NA ŚWIĘTOWANIE PRZYJDZIE CZAS PO ZAKOŃCZENIU SEZONU :) NA RAZIE PRZED NAMI KOLEJNY MECZ I PRZECIWNIK, Z KTÓRYM W OSTATNIM MECZU WYGRALIŚMY DOPIERO PO BRAMCE W DOLICZONYM CZASIE GRY. DLATEGO NADAL OBOWIĄZUJE PEŁNA MOBILIZACJA DO GRY I CHCEMY UDOWODNIĆ DO KOŃCA, ŻE TRIUMF W LIDZE NAM SIĘ NALEŻAŁ :)
ZBIÓRKA NA HETMANIE O GODZINIE 8.15 W NIEDZIELĘ 14 CZERWCA.
KADRA:
1. D. BODUSZEK, 2. M. SZCZYRBA, 3. J. MOSKAL, 4. D. JABŁOŃSKI, 5. K. TARABASZ, 6. P. NOCOŃ, 7. P. KOŁODZIEJCZYK, 8. B. DUDEK, 9. M. HALICKI, 10. N. SPRUS, 11. M. BOBER, 12. K. KRÓL, 13. P. HERCIG, 14. D. KOENIG, 15. O. KUCHARSKI, 16. D. RODRIGUEZ.
- autor: kucharz74, 2015-06-10 18:44
-
CZWARTKOWY TRENING Z POWODU MECZU Z SIEMIANOWICZANKĄ ZOSTAJE ODWOŁANY.
- autor: kucharz74, 2015-06-10 18:39
-
W CZWARTEK 11 CZERWCA ROZGRYWAMY MECZ LIGOWY Z SIEMIANOWICZANKĄ SIEMIANOWICE
ZBIÓRKA NA HETMANIE O GODZINIE 16.45. MECZ ROZGRYWAMY O 17.30.
KADRA:
1. D. BODUSZEK, 2. M. SZCZYRBA, 3. J. MOSKAL, 4. D. JABŁOŃSKI, 5. K. TARABASZ, 6. P. NOCOŃ, 7. P. KOŁODZIEJCZYK, 8. B. DUDEK, 9. M. HALICKI, 10. N. SPRUS, 11. M. BOBER, 12. K. KRÓL, 13. P. HERCIG, 14. D. KOENIG, 15. O. KUCHARSKI,
- autor: kucharz74, 2015-06-06 10:53
-
W NIEDZIELĘ 7 CZERWCA ROZGRYWAMY KOLEJNY MECZ LIGOWY. TYM RAZEM JEDZIEMY DO MYSŁOWIC A NASZYM PRZECIWNIKIEM BĘDZIE DRUZYNA GÓRNIKA 09 MYSŁOWICE.
ZBIÓRKA NA RAPIDZIE O 8.00.
MECZ W MYSŁOWICACH O 9.00 ULICA GWARKÓW 13
TRAWA NATURALNA
KADRA:
1. D. BODUSZEK, 2. M. SZCZYRBA, 3. J. MOSKAL, 4. D. JABŁOŃSKI, 5. K. TARABASZ, 6. P. NOCOŃ, 7. P. KOŁODZIEJCZYK, 8. B. DUDEK, 9. M. HALICKI, 10. N. SPRUS, 11. M. BOBER, 12. K. KRÓL, 13. P. HERCIG.